سورس پروژه سی c++ (اسکن ویروس)

0

مقدمه ای بر ویروس اسکنر C ++ پروژه کوتاه: طرح اصلی این پروژه است به اطلاع ویروس در سیستم ها و اجتناب از سیستم را از مشکلات منحصر به فرد است که توسط ویروس اتفاق می افتد.

اعضای که توسعه نرم افزارهای ضد ویروس مک آفی و کسپرسکی می باشد. در حال حاضر یک روز ما باید نرم افزار آنتی ویروس برای جلوگیری از مشکلات سیستم. ویروس های کامپیوتری این شانس را به ثبات های اطلاعات کامپیوتر بالا می برد. به همین دلیل از دست دادن اطلاعات و همچنین هزینه پر هزینه و ثابت؟ در این روش ما باید یاد بگیریم یافته از ویروس در سیستم. یکی از روش پیدا کردن شبیه سازی در این برنامه طرح زیر تست شده است تقلید شده توسط برنامه های ضد ویروس است. این کار در زمان اجرا از این طرح. روش های اضافی برای پیدا کردن ایستاده است معاینه و یا طرح عملکرد. روش های عمده کشف هستند امضای یافته پایه و اکتشافی بر اساس و تقلید فایل. روش های مبتنی بر امضا به طور کلاسیک، نرم افزار آنتی ویروس در واقع تکیه امضای بالا به علامت نرم افزارهای مخرب. این محافظت می شود بسیار مدبر، اما نمی تواند به تروجان اما برای نمونه در حال حاضر به دست آمده باشد و امضا ایجاد محافظت بعدی. توجه به این رویکرد پایه امضای است، موثر نیست پس از آن به ویروس های جدید و مبهم است.

سورس پروژه سی c++ (اسکن ویروس)

سورس پروژه سی c++ (اسکن ویروس

 

روش ابتکاری است که می دانیم یک ویروس درست هستند. آن را قادر به سریع تر به مشاهده روابط ویروس از طریق یک امضا به طور کلی و یا از طریق یک معادل اشتباه به امضای حصول است. دانشمندان ویروس قرار معمول منطقه، تا که به همه اشکال در یک فرصت خانواده به طور کامل و محافظت در نتیجه شکل یک نقطه به طور کلی است.  همراه از طریق هر یک از روش تصمیم ویروس اشاره بالاتر از ساده ترین و افزود یکی از ارزان برای اطلاع بزرگترین بخش از ویروس ها در دست است امضای روش را بررسی کند. این آسان و بی شرمانه است. مثل این طوری که بسیاری از اعداد کشف روش وجود دارد در زمان واقعی. برای این ویروس ابزار نرم افزار تشخیص استفاده می شود C و C ++ است. C ++ شی گرا است. این اجازه می دهد داده ها با یگدیگر اطلاعات و ساختار. کلاس مورد استفاده در اسکنر ویروس است “CvirusCleaner :: اجرا ()”. بر اساس را دور از نتیجه و حالت توقف فرض می کنیم که اسکنر ویروس کارآمد و سرزنش روش کارآمد از اشکال قدردانی. با توضیح دقیق از برنامه I / O، ما قادر به منظور تکه فایل سیستم و تنظیم است که توانایی به آماده سازی در دسترس باشد. به جلو بروید ما از طرح شی گرا استفاده به تایید تا به راحتی به توسعه و تمایز قائل شود.

پروژه را از لینک زیر دانلود کنید.

سورس پروژه سی c++ (اسکن ویروس)

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید