سورس پروژه سیستم مدیریت باشگاه در سی شارپ

0

سورس پروژه  سیستم مدیریت باشگاه در سی شارپ

همه ما می دانیم که دیگر باشگاه های مختلف مثل باشگاه های پرورش اندام یا آموزش تکنیک های رزمی دیگر مثل قبل از کاغذ و خودکار برای نام نویسی استفاده نمی کنند.

برای موفقیت در کار برنامه نویسی کامپیوتر باید بتوانید امکاناتی را برای اشخاص مختلف ایجاد نمایید برای مثال در برنامه باشگاه داری ما سعی کرده ایم برنامه را برای صنفی بنویسیم که کمتر مورد توجه برنامه نویسان دیگر بوده است البته این نکته را هم یادآور بشویم که هدف ما از نوشتن این برنامه اصلا هدف تجاری نبوده است و این برنامه کاملا برای آموزش دهی در وب سایت گروه برنامه نویسی منتشر می شود.

در پروژه سیستم مدیریت باشگاه در سی شارپ کلیه ی اصول برنامه نویسی وبه صورت تکنیکال رعایت شده است و شما می توانید برای اهداف آموزشی از این نرم افزار به همراه سورس کدهای آن بهره مند شویم.

قوانین و یا Ruleهای پیاده سازی شده برای برنامه سیستم مدیریت باشگاه در سی شارپ :

  1. فقط کسانی می توانند در برنامه عضو شوند که مدیریت نام آنها را در قسمت مربوط به لیست کارکنان اضافه کرده باشد
  2. رول بعدی برای حقوق پیاده سازی شده است که طبیعتا باید برای کارکنان محاسبه شود و کاربرهایی که نقش کارکنان را در سیستم ندارند از این قاعده مستثنا هستند ( مانند مدیر سیستم )
  3. رول سوم برنامه مربوط به تجهیزات موجود می باشد که فقط می تواند به سیستم اضافه شود و در صورتی که بخواهید یکی از تجهیزات موجود را به دلایل مختلف اعم از فروش و غیره ، باید از طریق برنامه دستور عدم لیست شدن در بین تجهیزات موجود را بدهید که در این صورت در سیستم باقی می ماند و شما می توانید لیست تجهیزاتی را که فروخته اید و یا تجهیزاتی که آسیب فیزیکی دیده اند را به صورت مجزا داشته باشید.

قابل ذکر است که  نرم افزار سیستم مدیریت باشگاه در سی شارپ فقط به منظور ارائه به صورت یک منبع آموزشی منتشر شده است و نمی تواند به صورت مستقیم توسط باشگاه داران عزیز استفاده شود.

 

menu.png

 

برای دانلود برنامه باشگاه داری در سی شارپ از لینک زیر استفاده کنید.

gymproject

____________________________

. نام کاربری: Luk001

رمز عبور: lucas

نوع کاربر: مدیر

______________________________

نام کاربری: Mantini

رمز عبور: Ntiniesta

نوع کاربر: کاربر سیستم

 

_______________________________

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید