دانلود پروژه سیستم رزرو هتل با اکسس

0

دانلود پروژه سیستم رزرو هتل با اکسس

در جامعه امروزی صنعت گردشگری به دلیل گستردگی که به وجود آورده است باعث حضور پر تعداد افراد شاغل در این صنعت شده است و روز به روز بر ارزش آن می­افزاید به گونه­ای که صنعت گردشگری بزرگترین و پر مخاطب­ترین صنعت در دنیا معرفی شده است. افراد شاغل دراین صنعت افرادی هستند با آداب و رسوم، زبان، فرهنگ و رفتارهای گوناگون که در این عرصه فعالیت می­کنند و همه­ی آنها با یک زبان مشترک یعنی زبان گردشگری با یکدیگر در ارتباط هستند. امروزه یکی از پایه­های اصلی اقتصاد بسیاری از کشورها وابسته به صنعت گردشگری است. صنعت گردشگری در آغاز مبتنی بر تجربه­ی افراد بود اما رشد سریع این صنعت باعث شد مباحث گردشگری و رشته­های وابسته به آن به جمع رشته­های تحصیلی در دانشگاه­ها اضافه گردد و نیرو­های متخصصی را در جامعه توریست­پذیر پرورش دهد. ایران یکی از ۱۰ کشور نخست در صنعت گردشگری معرفی شده است که تا کنون نتوانسته است به جایگاه اصلی خود در این صنعت دست یابد. حال با توسعه­ی علمی گردشگری در دانشگاه­های ایران و تحصیل دانشجویان در رشته­های مرتبط می­توان قدم­های مثبتی در توسعه­ی صنعت گردشگری برداشت. هتلداری که یکی از زیربناهای اساسی جذب و توسعه توریسم و گردشگری است رشته­ی مدیریت هتلداری را پدید آورده است و افراد مدیر و ماهری را در جهت پیشرفت و توسعه­ی اهداف گردشگری آموزش می­دهد.

دانلود پروژه سیستم رزرو هتل با اکسس

دانلود پروژه سیستم رزرو هتل با اکسس

کار هتلداری با توجه به وسعت یافتن دامنه مسافرت و جهانگردی و گسترش روز افزون آن ، امر بسیار مشکلی است. بر خلاف آنچه که افراد کم تجربه و بی اطلاع تصور می کنند ، هر کسی بدون قید وشرط ، صرفاً با داشتن مقداری سرمایه ، شایستگی انجام کارهتلداری را ندارد . بلکه علاوه بر سرمایه مالی بسیاری  شرایط  دیگر لازم است تا یک نفر بتواند هتلی تاَسیس کند و از آن حداکثر سود را برای جامعه و کشور و شخص خودش ببرد . کار هتلداری در معرض برخورد با افکار و عقاید مختلف است . بدین معنی که به تعداد مسافران هتل ، از ملیتّها و طبقه ها و نژادهای مختلف در این مورد اظهار عقیده می شود . بنابراین یک هتلدار باید از هر حیث فردی باشد که بتواند تمام این عقاید را با همه اختلاف و تنوعی که دارد به مصلحت کار خویش جمع بندی نماید و با مهارت و تجربه و نظم و اخلاق ، از کار خود بهره مثبت بردارد .

هم اکنون ما برای مدیریت هتل ها یک سیستم جامع کاربردی را فراهم آورده ایم تا بتوانید با استفاده از آن به مدیریت هتل خود بپردازید

ویژگی های سیستم:

  • در ارتباط با پایگاه داده ADODB ….
  • با آ یکون های Listview …
  • * فرم اصلی با شکل زیبا و تصنعی
  • * شبیه به VB6کد هستند
  • * اضافه کردن، ویرایش و حذف رکورد از Listview …
  • امکان ایجاد و حذف مشتریان
  • نمایش تمامی مشتریان حاضر در هتل
  • نوشته شده با اکسس
اشتراک:

نظر خود را بیان کنید